Menu

GTA V na PC je opět odloženo

Rockstar konečně potvrdil datum vydání online Heistů pro GTA V. To je ta dobrá zpráva. Tou špatnou je, že opět odložili datum vydání GTA V pro PC. Jen v polovině ledna nám říkali, že se hry definitivně dočkáme 24. března. Nové datum vydání PC verze zní 14. dubna, přičemž není vyloučeno, že právě Heisty se podepsali pod nejnovější odklad.

Na konzolách vyjdou 10. března, na PC v den Launchy této verze krabicových i digitálně. Do GTA Online přidají nové kooperativní aktivity pro 4 hráče. Ti se spojí v sérii týmových a intenzivních aktivit napříč Los Santos, při kterých samozřejmě nebudou mít vůbec čisté ruce.

Samozřejmě se opět omlouvají PC komunitě, která již počítala dny do vydání, ale podle jejich slov je třeba na této verzi ještě chvíli zapracovat, přičemž si svůj čas navíc vyžadují i ​​GTA Online a Heist komponenty. Všichni, kteří hru předobjednali jako odškodné dostanou 200,000 $ in-game cash do GTA Online. Zároveň doufají, že hráči budou mít pro ně v první dny pochopení a pomohou jim překonat případné problémy při launchi GTA Online.

No a dodávají, že PC verze GTA V je graficky i technicky nejpokročilejší ze všech. Je optimalizována pro podporu širokého spektra hardwaru  bude těžit z výkonu dnešních PC. Hráči se tak dočkají propracovanějších detailů, různých možností nastavení, podpory 4K rozlišení a dalších vylepšení.

Preferovaná platforma: PC Nejlepší hra: s přítelkyní na doktora... "Žiju pro hry a hráju, abych přežil."

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama