Menu

God of War 3 remastered pro PlayStation 4

Rok 2010 patřil na platformě PlayStation 3 prvnímu pokračování God of War série na tehdy aktuální generaci. O hře se psalo dlouho a ještě déle jsme ji mohli vidět na různých videích z akcií či prezentací. Pro Sony je God of War jedna z nejsilnějších značek, která si dělá dobré jméno už od dob PlayStation 2. Zatím poslední díl vyšel v roce 2013 pod názvem God of War: Ascension a opět posouval grafické možnosti konzole. Každopádně, ani jeden díl na PS3 nešel v 60fps, což vzhledem k žánru bylo poměrně okaté. S příchodem PlayStation 4 jsme zatím o pokračování God of War neslyšeli, takže prozatím ani není jisté, zda vůbec Sony na novém God of War titulu pracuje.

60fps nebo ne

Ale pokud i náhodou ano, rozhodně nepůjde o první God of War hru pro PlayStation 4. Sony totiž právě oznámilo God of War 3 Remastered pro PlayStation 4 s datem vydání stanoveným na 15. července. Slovo remastered je v posledních měsících tak skloňovaná, že už ani netřeba vysvětlovat, co se pod ním skrývá. Každopádně, God of War 3 Remastered nabídne vylepšený grafický vizuál a 1080p rozlišení. Ve zprávě však nápadně chybí zmínka o snímkování, a tak se zatím můžeme jen dohadovat, zda remasterované verze poběží v 60fps nebo ne. Sice autoři hovoří o „hedvábně plynulých soubojích“, takže minimální naděje tam určitě je. Do hry navíc přibude i dnes velmi oblíbený Photo Mod, pomocí kterého si budete moci akční souboje s obry velikostí rovnajícím se několik-desítek patrovým mrakodrapem cvaknout pěkně z blízka a hlavně z ideálního úhlu.

0 1 2 3 4 5 6

Pokud jste tedy majitele PS 4 a minulá generace této konzole vás minula, God of War 3 Remastered je jako stvořený pro vás. Sony se kromě recyklace starších her snaží tímto způsobem „zaučit“ nováčky na jejich platformě místním hrám. Bude tedy zajímavé sledovat, zda se nakonec přece jen dočkáme i Uncharted trilogie.

Preferovaná platforma: PC Nejlepší hra: s přítelkyní na doktora... "Žiju pro hry a hráju, abych přežil."

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama