Menu

Recenze herní myši Speedlink PRIME Z-DW

Občas je skutečně náročné najít na přehlceném herním trhu kvalitní herní myš, která by nebyla zbytečně předražená. Jestliže chcete vystoupit z davu a hledáte něco originálního, máme tu pro vás dnes recenzi zajímavé herní myši od společnosti Speedlink. Kterou zvýrazňují dvě kolečka. Ano, přesně tak, myš nemá jen jedno kolečko, jako je tomu obvyklé, ale rovnou dvě. Je to jen kosmetický krok anebo má originální prvek skutečně využijete?

Hned pro začátek je nutné říct, že myš svou rychlostí rozhodně neoslní. Jejím nepopiratelným kladem je rozhodně hodně pěkné zpracování, řada praktických funkcí a hlavně rozumný výkon. Na trhu je však řada podobných myší. Obstojí tedy Speedlink Prime Z-DW na trhu, který je plný konkurence?

 

Myš 001

Po rozbalení jsem byl skutečně zaujat celkovým desingem myši, který je na hodně vysoké úrovni. Máme tu matný červený povrch na horní části. Ta by měla zajistit lepší uchopení na místech, kde jsou jasně vidět ergometrické křivky. Jednoduše řečeno, ideální pro grip and play styl hraní.

Příjemně mě překvapil také dvoubarevný opletený kabel, který vypadá skoro stejně dobře, jako samotná myš. Mimoto by měl také zajišťovat dostatečnou ochranu pro vnitřní kabeláž.DSC_8667

 

Na levé straně jsou k dispozici dvě přepínací tlačítka, která jsou obvyklá. Speedlink však propašoval na myš ještě jedno tlačítko, které je v blízkosti její základny, což může přijít vhod uživatelům při přepínání profilů. Ergonomický tvar z myši dělá produkt určený jen pro praváky, takže uživatele s opačnou prioritní rukou mají smůlu.

54

 

Obě kolečka mají měkký gumový povlak. Obě dvě umožňují klikat. Prakticky jsou si hodně podobné. Výrazný rozdíl je jen v tom, že to, které je na vrcholu, je o něco menší a hlavně je mírně zapuštěné v myši, tím pádem nezasahuje do chodu hlavního kolečka. Spodní strana myši má čtyři velké teflonové podložky, které by měly poskytnout výborný skluz po většině povrchů.

 

Myš má řadu funkcí. Všechna tlačítka jsou snadno nastavitelná přes software. Programování jednotlivých funkcí je hodně jednoduchá. Dá se prakticky naprogramovat, na cokoliv bude uživatel chtít, takže myš bude možné využít mnoha způsoby.

 

Testování je u konce a já musím říct, že jsem hodně příjemně překvapen funkcemi, které myš nabízí. Dá se říct, že Speedlink PRIME Z-DW plně odpovídá ceně, za kterou se nachází na trhu. Vzhledem k nízkému rozpočtu, tato myš nabízí plno funkcí, které jsou podtrženy softwarem, jenž k nim dává snadný přístup. U každého herního žánru si můžete nastavit určitý profil, takže bude pro vás ovládání celkově pohodlnější. Jak jsem již jednou řekl, za cenu, kterou Speedlink PRIME Z-DW požaduje, se dá nazvat hodně kvalitním produktem v dané cenové kategorii. Rozhodně doporučujeme.

3DSC_8668

 

 

 

Vlastnosti myši:

 • Herní myš
 • Maximálně přesný optický senzor s 3200 DPI
 • Perfektní ergonomie
 • Máme tu osm programovatelných tlačítek, druhé plně využitelné kolečko myši a možnost přepínání profilů
 • Propracovaný software, s kterým si můžete myš nastavit na míru
 • Tlačítko Zero-Response-TIme které umožňuje přenos bez zpoždění
 • Atmosférické osvětlení s 64 nastavitelnými barvami u kolečka
 • Flexibilní oplétaný kabel USB o délce 1,8 metru

 

Klady:

 • Originální desing
 • Plně programovatelná myš
 • Citlivost senzoru

Zápory:

 • Dvě kolečka mírně zasahují do celkového designu, do určité míry to vypadá divně.

 

Děkujeme společnosti Speedlink za poskytnutí jejich produktu

Občas je skutečně náročné najít na přehlceném herním trhu kvalitní herní myš, která by nebyla zbytečně předražená. Jestliže chcete vystoupit z davu a hledáte něco originálního, máme tu pro vás dnes recenzi zajímavé herní myši od společnosti Speedlink. Kterou zvýrazňují dvě kolečka. Ano, přesně tak, myš nemá jen jedno kolečko, jako…

Speedlink PRIME Z-DW

Hodnocení redakce - 90%

90%

Pří své práci recenzenta v herním průmyslu používám myš skutečně hodně. Občas myš držím v ruce až 5-10 hodin denně. A abych řekl pravdu, již dlouho mi žádná myš nesedla tak do ruky jako Speedlink Prime Z-DW. Kromě mírně rušivého designového prvku druhého kolečka jí mohu plně doporučit

Hodnocení čtenářů: Buďte první !
90

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama