Menu

Assassins Creed Chronicles vychází jako trilogie, zavede nás do Číny, Indie a Ruska

Ubisoft právě představil Assassins Creed Chronicles trilogii. Kterou otevře Čína, a v přípravě je i Chronicles Indie a Rusko. Vyjdou postupně v průběhu roku a vznikají ve spolupráci Climax Studios a Ubisoft Montreal.

První část Assassin Creed: Chronicles: China vyjde už 22. dubna a přenese nás do Číny 16. století. Spolu se žačkou samotného Ezia budeme běhat po střechách Zakázaného města, ztratíme se ve stínech Velké zdi a setkáme se i s několika historickými významnými osobnostmi, přesně v duchu Assassin Creed série. Příběh naváže na krátký animovaný film Embers z dílny Ubisoftu Montreal. Samostatný titul je zároveň součástí season passu k AC: Unity.

assassin’s-creed-chronicles-sa-image-281assassin’s-creed-chronicles-sa-image-791

Assassins Creed Chronicles India bude druhou epizodou a zavede nás do roku 1841 a sikhské říše ležící na severní hranici britmi ovládané Indie. Tentokrát se setkáme s Arbaaz Mirem, protagonistou grafické novely Assassin Creed: Brahman.

Jako poslední vyjde epizoda Assassins Creed Chronicles Russia. Tentokrát se v čase vrátíme pouze o necelé století, do roku 1918 a ovlivníme události následující po Velké říjnové revoluci alias Červeném říjnu. Tato část příběhově naváže na komiksy Assassin Creed: The Fall a The Chain, díky čemuž se do akce opět dostane Nikolai Orel.

Assassin-s-Creed-Chronicles-image-2423Assassin-s-Creed-Chronicles-image-3043

Assassin Creed Chronicles: India a Russia mají vyjít na podzim 2015. Všechny budou ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a všechny epizody se budou dát zakoupit samostatně i v rámci jednoho balíku.

Assassin-s-Creed-Chronicles-image-4206Assassin-s-Creed-Chronicles-image-4374Assassin-s-Creed-Chronicles-image-4459Assassin-s-Creed-Chronicles-image-5118Assassin-s-Creed-Chronicles-image-6588

Preferovaná platforma: PC Nejlepší hra: s přítelkyní na doktora... "Žiju pro hry a hráju, abych přežil."

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama