Menu

Bývalí tvůrci z CD Projekt RED oznamují novou hru

Několik týdnů zpátky nás bohužel opustilo pár géniů z řad oblíbeného studia CD Projekt RED. Na jednu stranu je to škoda, ale na tu druhou – konkurence je zdravá. Nu, nenazval bych to přímo konkurence, ale mám takový pocit, že nás bývalí vývojáři, co se podíleli na vývoji velmi kladně ohodnoceného Zaklínače 3 jednoho dne překvapí. Bývalí zaměstnanci si totiž založili vlastní studio, pojmenované Fool’s Theory. Navíc spolupracují s dalším herním studiem, a to IMGN.PRO.

Netrvalo dlouho a na svět přišlo oznámení o jejich nové hře, která ponese originální název Seven. Má jít o 3D izometrické RPG inspirované Thiefem zasazené v post-apokalyptické době, kdy svět sužuje bída. Co je ale zajímavější je fakt, že hlavní protagonista bude umět parkour, aby se lehce dostával přes překážky. Není pochyb, že tvůrci jsou příznivě ovlivněny Zaklínačem, a tak si budeme moci užít nelineární příběh, kde si zahrají roli i naše vlastní volby. Vývojáři se dušují, že rozhodnutí budou mít fatální morální dopad a dočkáme se i pořádných zvratů.

Zatím to celé vypadá velmi slibně a jestli hru studio uchopí za správný konec, čeká nás něco nezapomenutelného. Teď je jen otázka, jak si pohrají se samotnou hratelností. Také je vhodné zmínit, že hra bude pravděpodobně PC exkluzivita, jelikož o konzolích zatím nepadlo ani slovo. Níže se můžete podívat na některé screenshoty přímo ze hry. Budeme muset přežít mučivě dlouhé čekání.

 

3519353cbf54027

297720876f2ac09

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama