Menu

Dragon Age: Inqusition se dočká nového DLC The Descent

Gamescom zatím přináší ovoce. A to si mysleli i fanoušci povedeného Dragon Age: Inqusition a netrpělivě čekali na jakoukoliv novou zprávu o nadcházejícím DLC. Toho se ovšem nedočkali, až několik hodin po konferenci se objevila novinka, že Bioware na rozšíření nezapomnělo a oficiálně ho oznámilo. Dodatečný obsah má vyjít 11. srpna pro PC a konzole.

A o čem to všechno bude?

Musíme se vydat do podzemních jeskyní, abychom zjistili příčinu neustálých zemětřesení sužujících svět Thedas. Hra nám dá možnost pořádně prozkoumat Hluboké Cesty a podzemí, ale než se vydáte na cestu, ujistěte se, že budete řádně připraveni. Cesta vás totiž zavede k samotnému jádru Nákazy, jež vám a vaší inkvizici pořádně zatopí. Nebudou chybět ani nové postavy, propracovaná historie trpaslíků a epické odměny za boj proti zplozencům a vyřešení záhady.

Zatím to zní více než dobře a pokud bude k dispozici dost obsahu a DLC nabídne zajímavý příběh, máme se na co těšit. Takže pro fanoušky – poznamenejte si do kalendáře 11. srpna. To je datum, kdy začíná vaše cesta.

 

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama