Menu

Na očekávané Metal Gear Solid V se chystá nový trailer

Jistě vás nepřekvapím když konstatuji, že trailer, který jsme mohli nedávno zhlédnout na E3, nebyl Kojimův poslední. Na Twitteru potvrdil, že pilně pracuje na další upoutávce. Navíc také prozradil, že edituje první trailer za posledních několik měsíců. Naštěstí nás chce nechat napjaté, a tak se nedočkáme ani sebemenších spoilerů, co by cokoliv prozrazovaly. Naopak se Hideo zaměří na samotnou historii a evoluci téhle úžasné série, která nás provází už více než 25 let.

Naneštěstí mám jednu smutnou zprávu. Podle všeho to vypadá, že tohle bude opravdu poslední trailer z Kojimovy produkce a konec jedné velké éry. Nezveřejnil žádné další informace ani vodítka. Na druhou stranu hra vychází už za dva týdny, takže je jen možné, že chce veškerou svou energii přesunout do toho, aby poslední trailer vypadal co nejvíc působivě. Z dalších novinek jsme se dozvěděli, že Adam Boyes na Twitteru potvrdil vynechání bundlu PlayStationu 4 s novým Metal Gearem. V Japonsku se sice tohoto bundlu dočkají, ale my na západě máme holt smůlu.

Osobně se začínám na Metal Gear Solid V řádně těšit a do rukou Hidea Kojimy vkládám veškeré své naděje. Je jen škoda, že se s Konami rozkmotřil a pro obě strany to zatím vypadá bledě. Ale věřím, že taková legenda si nějak poradí.

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama