Menu

The Crew se dočká zlepšení zvuků, ovládání aut a UI

Jistě si vzpomínáte na nepříliš úspěšné multiplayerové závody The Crew. To, že vše není na 100% došlo i vývojářům, a tak se spolu s novou expanzí Wild Run pokoušejí hru zlepšit. A co vlastně nadcházející patche všechno obsáhnou? Nejen nová vozidla jako třeba monster trucky, motorky a další, ale i relativně velký grafický pokrok spolu s realističtějšími podmínkami během deště (tyto grafické výhody budou dostupné všem, nejen majitelům rozšíření).
the_crew_1
Ovšem to není vše. Už teď se fanoušci totiž mohou radovat, a to díky prohlášení Ivory Towera o listopadových novinkách, jež do The Crew zavítají. Vyzdvihl třeba zdokonalení herních zvuků, které mají být kompletně předělaný, lepší řízení vašich motorových miláčků a menší změnu uživatelského rozhraní. Nový zvukový engine má být podle jeho slov „více precizní a moderní“. To je dobrá zpráva nejen pro aktivní hráče, ale také pro kritiky, kterým se nelíbily právě ne moc povedené znění aut. Dalším obrovským pokrokem je také výrazná proměna řízení. Auta s aerodynamikou nyní nabídnou mnohem lepší požitek z jízdy a tvůrci slibují i přehlednější rozhraní. Nakonec se Ivory vyjádřil i ke sledovací kameře, jež vývojáři do hry opět zavedou.

Co říkáte na změny? Podle mě je určitě na co se těšit. Změny vypadají zajímavě, lákavě a mám pocit, že se směr hry po dlouhé době obrátí správným směrem. Nezbývá než držet palce a pedály.

 

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama