Menu

Update pro Kingdom Come: Deliverance přináší inovativní šerm

Je jasné, že Kingdom Come: Deliverance je jedna z nejočekávanějších her, i když je teprve ve fázi alfa testování a hráči mají vysoké nároky. Vývojáři z Warhorse Studios tedy rozhodně nepolevují a přináší nám další obrovský update co se obsahu týče. Nejen, že se dočkáme čtyřikrát tak větší lokace spolu s vesničkou Merhojed, ale čeká na nás i dalších sedm plně nadabovaných úkolů (zatím pouze v angličtině) a nové profese, jako například páčení zámků, alchymie, lukostřelba a kopání hrobů. Tvůrci taktéž zapracovali na dalších jazycích, a tak byly do hry přidány i německé a francouzské titulky, což je určitě dobrá zpráva, už jen kvůli tomu, že se tak hra rozšíří i do dalších zemí.

Útočit až na pět částí těla

Ovšem největším a zároveň nejdůležitějším článkem nového patche je originální a velmi propracovaný šerm. Díky němu bude mít soubojový systém mnohem více možností a dovolí nám útočit až na pět částí těla, využívat staminu pro obranu a útok, uhýbat se výpadům, udeřit nepřítele jílcem zbraně a nebo ho srazit, či skopnout na zem. Nebude chybět ani rozdělení zbroje od té nejlehčí a nejrychlejší až po těžkopádnou, ale účinnou. Každý styl boje bude vyžadovat různorodé taktiky a je tedy jen na vás, jestli budete chtít bleskurychle uskakovat před výpady a zasadit smrtelnou ránu až ve vhodnou chvíli, anebo jen odrážet útoky a sázet jednu ránu za druhou.

Zatím to vypadá, že Dan Vávra bere své sliby vážně. Nezbývá nic jiného, než doufat v budoucí úspěch hry jak u nás, tak v zahraničí a kdoví, třeba se Warhorse stane legendou a jejich počin dopadne stejně dobře, jako první Mafie.

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama