Menu

Do Heroes & Generals přidán nový update

Heroes & Generals je povedená MMOFPS z druhé světové války, kde se vžijete do role vojína a bojujete za stranu, kterou si zvolíte. Hra vám vesměs dovolí využívat spoustu prostředků, ať už kolo, tank nebo například auto. Nejste tudíž ničím omezováni a je jen na vás, jak ty proklaté nepřátele sejmete. Ovšem nic netrvá věčně, hráči odcházejí, a tak se nezávislé studio Reto-Moto rozhodlo do hry přidat další nadějný velký update, který přiláká zpět veterány a třeba se objeví i několik nováčků.

Zhukov01
Rychlá akce

Ten ponese příhodný název Zhukov – Armored Ambush a do hry přidá například sovětský tank T-70 a lehký německý tank Pz. II Ausf. L. “Luchs”. Obě vozidla jsou zaměřená především na rychlou akci, takže jestli se objevíte bezmocně koukající na kraji lesa a uvidíte poblíž tuhle bestii, doporučuje toho využít a zneškodnit co nejvíce nepřátel z opoziční strany. A jestli narazíte na problém, že budete lehce objevitelelní, tak můžete nově vylepšit kamufláž tanku a skrýt se třeba do listnatého porostu. Pokud vám to nestačí, tak si tvůrci připravili pro sovětskou stranu i obrněné vozidlo BA-6, kterým převálcujete Němce a obsadíte daný bod.

Kromě toho na nás čeká i pořádný příruční kanón – revolver Nagant M1985, který používala ruská armáda za druhé světové války a leckomu zachránil život. Tohle vše si vyzkoušíte na velké nové mapě Depot, jež byla ještě k tomu předělána a vylepšena. Na bojišti se objeví i podzemní tunely, díky kterým se můžete přesunout k různým bodům na bitevním poli a využít je ve svůj prospěch. A vývojáři nezapomněli ani na blížící se Vánoce. Proto chystají sérii rozdílných eventů a náhodných akcí. Taktéž si budete moci přijít na nějaký ten vánoční dárek nebo koledu, ale to vše si budete muset vlastnoručně vybojovat.

My držíme studiu palce a doufáme, že se podobně nabitých patchů dočkáme i během příštího roku!

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama