Menu

Datum vydání a trailer – Mafia III čeká!

Od první Mafie uběhlo už tolik let, že už ji můžeme považovat za „oldschool“ záležitost. Dvojka spoustu hráčů zklamala, především technickými nedodělky a zkrátka neměla tu správnou, mafiánskou atmosféru. Nyní se konečně po záplavě concept artů dočkáváme trailer, předobjednávkých detailů a konečného data vydání i pro Mafii III, ve které se spoustě fanoušků znelíbil především hlavní hrdina.

První informace je ta, že poslední přírůstek do série nebude zasazen v New Orleans jako takovém, ale v New Bordeaux, něco jako fiktivní verzi amerického města z roku 1968. Mafie má samozřejmě všechno pod palcem a vy budete chtít pomstít svou rodinu. A věřte, že při tom zanecháte pořádnou paseku. Jakožto Lincoln Clay, který se vrátil z vietnamské války, se budete chtít někdy zabydlet. Už od útlého dětství si Lincoln na své rodiče nepamatuje, vyrůstal totiž v sirotčinci a později se dozvídá, že jeho rodina byla zrazena a vyvražděna italskou mafií. Tím začíná hon na mnohem silnějšího soupeře. Bude záležet jen na vás, jaké spojence si uděláte a jakým způsobem získáte své vítězství a převahu.

Datum vydání

Hry se dočkáme již za několik měsíců, konkrétně 7. října letošního roku. Nebude chybět jak obyčejná, tak i Deluxe edice, která vás vyjde v přepočtu na necelé 2000 korun ($79.99) a bude kusově limitovaná. Obsáhne nenáviděný i milovaný Season Pass a další drobnosti. V neposlední řadě tu máme taky sběratelskou edici, která bude stát $149.99, tedy přesně 3600 korun, což je podle nás pořádná pálka. Zato ovšem nabídne fyzické bonusy, určitou formu „behind the scenes“, všechna DLC a Season Pass z Deluxe edice + art book, plakáty a vinylovou desku.

Uvidíme, jak to s hrou nakonec dopadne, ale naděje přetrvává. Nejnovější trailer totiž nevypadá vůbec špatně a až na relativně přehnanou cenu vypadá titul a především pokračování kultovní Mafie přímo parádně.

 

Nadšenec do her a techniky, vášnivý čtenář a především pisálek :-)

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama