Menu

Kde si zahrát hry zdarma?

V současné době se stále více prosazuje free-to-play herní model, který umožňuje hrát i kvalitní hry bezplatně. Obdobně existují také jednodušší online hry, které mají svůj příjem založen na zobrazování reklam. Díky těmto přístupům může hrát legálně a bezplatně i kvalitní počítačové hry každý s přístupem na internet.

AAA hry ke stažení zdarma

Pokud si vystačíte se základním nastavením hry a nepotřebujete si přikupovat různá vylepšení, existuje hned několik velmi kvalitních her Free-to-play, které si můžete bezplatně stáhnout a hrát. V roce 2021 například vznikla hra Enlisted, kde si můžete zahrát s tisíci dalších hráčů online na vojáka z druhé světové války. Seznam desítek špičkových plných her připravila Česká databáze her ke stažení zdarma, mezi kterými jsou nejen nové MMOFPS či MMORPG hry, ale nachází se zde i starší hry, jež vydavatelé uvolnili k bezplatnému užívání. V seznamu se kromě počítačových her nachází i konzolové hry pro Playstation či Xbox.

Prohlížečové online hry zdarma

Pokud si nechcete hry stahovat a instalovat, existuje tisíce her, které lze hrát přímo v prohlížeči. Tisíce HTML5 her všech žánrů přináší bezplatně server MéHry.cz. Hry zde jsou rozděleny podle kategorií od stříleček, přes sportovní po MMO. V České republice existuje také několik prohlížečových MMO her, které hraje tisíce Čechů. Patří mezi ně mezinárodně úspěšné hry v češtině, jako jako strategie Goodgame Empire, farmářská hra Big Farma a další.

Pokud jste ochotni za hry platit, můžete pro výběr her použít hodnocení hráčů, využívá seznam nejlepších her na České databázi her.

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama