Menu

Fotbaloví fanoušci se radují z vydání hry Club Manager 2019

Od hráčů, kteří vytvořili naprosto fascinující hry FISHAO a MafiaBattle, byl začátkem roku 2019 bezplatně uvolněn nový vysoce taktický a multiplatformní fotbalový manažer – Club Manager 2019.

Vývojáři z GamoVation rozpoznali, že populární hry pro fotbalové manažery postrádají vzrušující obsah a herní funkce, jako je otevírání balíčků, více soutěží a lig, plus možnost hrát zápasy na vyžádání. Většina fotbalových manažerských her má simulované zápasy v pevně stanovených časech; což nemusí být vždy vhodné pro bystré hráče. Club Manager 2019 však dává hráčům svobodu rozhodnout se, kdy chtějí hrát zápasy. Tento vzrušující nový přístup ke hře umožňuje vícenásobné hraní za den a funkci play-on-demand.
„Vždy mě inspiroval fotbal a hry pro fotbalové manažery a po 10 letech úspěšné výroby her pro mafii a rybaření jsem měl pocit, že nastal správný čas vytvořit pokročilou hru pro fotbalové manažery, která bude pro hráče přínosem,“ říká Daimy Stroeve, ředitel GamoVation.

Joppe Houpt, spoluzakladatel společnosti, dodává: „Tvrdě jsme pracovali, abychom přenesli vzrušení z populárních fotbalových her a přidali je k tradičnímu taktickému stylu fotbalového managementu, který všichni známe a milujeme. Ale samozřejmě jsme tak učinili s naší vlastní filozofií, která je zaměřena na uživatelský požitek. Výsledek je takový, jaký byste očekávali – bezkonkurenční a naprosto působivá nová hra, která se bez výhrad stane oblíbenou fanoušky.“

Hráči, kteří se rozhodnou převzít plášť Club Manager, mohou vyhrát cestu k obdržení balíčků – konceptu, který si vypůjčil z nostalgických dětských dnů sbírání fotbalových nálepek a doufání ve vzácnou a nepolapitelnou kartu.

Club Manager 2019 je k dispozici na více platformách, ať už jde o stolní počítače nebo mobilní zařízení, což hráčům pohodlně umožní uplatnit jejich taktické schopnosti, i když jsou na cestách.

Díky úhlednému uživatelskému rozhraní, uživatelsky definovaným hracím časům zápasů a pohodlí zcela přenosného herního zážitku je Club Manager 2019 nastaven na jeden z výjimečných sportovních titulů roku.

Desktopová verze hry byla vydána v 1. čtvrtletí 2019, mobilní verze následovala ve 2. čtvrtletí 2019.

Žádné komentáře

Playhit TV

Česká databáze her

Reklama